Hvězdárna Františka Krejčího, Karlovy Vary
Volejte 357 070 595PROGRAMY PRO SKUPINY A HROMADNÉ EXKURSE NA HVĚZDÁRNĚ

...pokračujte odkazy vlevo

PŘEDBĚŽNÁ OBJEDNÁVKA TERMÍNU PREZENČNÍHO PROGRAMU
NA HVĚZDÁRNĚ NEBO VE ŠKOLE PRO SKUPINU LIBOVOLNÉHO VĚKU

Několik důležitých informací pro registrující se zájemce:
 1. Vyplnění tohoto objednávkového formuláře je pouze prvním krokem k uskutečnění objednávky. Po jeho vyplnění Vás v nejbližším možném termínu kontaktuje osobně někdo z našich pracovníků na Vámi udaný kontakt a poté objednávku dokončí jako závaznou písemným potvrzením termínu a Vašich dalších požadavků.
 2. V případě, že vás nikdo na základě vaší objednávky nekontaktoval po dobu delší než 3 pracovní dny od odeslání tohoto formuláře, ozvěte se prosím nejlépe na telefon sms zprávou nebo na Whatsapp +420 777 95 34 21. Může se stát, že objednávka nedorazila. Děkujeme za pochopení.
 3. Z kapacitních důvodů sálu můžeme přijmout v rámci jednoho programu maximálně pouze 30 osob najednou, včetně pedagogického doprovodu. V případě volby programů s využitím simulátoru doporučujeme návštěvu pouze skupiny do 20 osob.
 4. Registraci na program lze učinit nejpozději týden dny před zamýšlenou návštěvou hvězdárny. Za dokončenou se registrace považuje teprve osobním potvrzením pracovníka hvězdárny.
 5. Po předběžné registraci budete do 24 hodin telefonicky kontaktováni pracovníkem hvězdárny pro upřesnění. Může se stát, že program bude v požadovaném termínu již rezervovaný jinými zájemci, proto bude nutné s pracovníkem hvězdárny provést změnu termínu na volný.
 6. Závazné potvrzení termínu obdržíte po telefonickém upřesnění a odsouhlasení obou stran sms zprávou na váš telefon a v tuto dobu budete na hvězdárně očekáváni.
 7. Ochrana osobních údajů. Pro účely GDPR je hvězdárna správcem osobních údajů podle směrnice. Registrovaná osoba uděluje správci souhlas, aby ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů zpracovával osobní údaje v rozsahu: jméno a příjmení, věk, e-mailová adresa a telefon. Tyto osobní údaje bude správce zpracovávat pro účel účasti na akci pořádané hvězdárnou. Údaje budou správcem zpracovány do vyřízení registrace pořadatelem nebo do odvolání souhlasu. S výše uvedeným zpracováním uděluji výslovný souhlas. Souhlas mohu vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním požadavku na výše uvedenou poštovní adresu nebo e-mail správce hvezdarna.kv@seznam.cz.

 8. Pokud vyplníte formulář a nepřijde Vám do Vámi zadaného e-mailu automatické potvrzení této předběžné objednávky do 30 minut, objednávka se k nám neodeslala. V tom případě Vás prosíme, napište nám svůj požadavek z formuláře
  na email hvezdarna.kv@seznam.cz.   © Hvězdárna a radioklub lázeňského města Karlovy Vary, o.p.s.
  Za podpory Města Karlovy Vary