Z DŮVODU OPRAV HLAVNÍHO SÁLU DOCHÁZÍ OD 19.2. DO 17.3.2024 K OMEZENÍ PROVOZU.
DO 8.3.2024 JSME VÁM K DISPOZICI POUZE NA VEČERNÍ POZOROVÁNÍ OBLOHY.
BESEDA S HVĚZDÁŘEM SE NEKONÁ VE STŘEDU 21.2., 28.2., 6.3. a 13.3.2024.
V TOMTO OBDOBÍ TAKÉ NEPŘIJÍMÁME ŽÁDNÉ ŠKOLNÍ ANI JINÉ SKUPINOVÉ EXKURSE.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DÁRKOVÉ VOUCHERY V RŮZNÝCH VARIANTÁCH V NAŠÍ NABÍDCE
AKTUÁLNÍ PROGRAM HVĚZDÁRNY PRO VEŘEJNOST
LIMITOVANÁ EDICE VÁNOČNÍCH VOUCHERŮ

K FORMULÁŘI PRO ZÍSKÁNÍ VOUCHERU KLIKNĚTE ZDE

Voucher Advent
LIMITOVANÁ EDICE: VÁNOČNÍ VOUCHER PRO ČTVERO ROČNÍCH DOB
Nabízíme Vám limitovanou edici voucherů pro opakovanou návštěvu hvězdárny v období od 24.12.2023 do 24.12.2024, tedy od Vánoc do Vánoc. Voucher je možné využít celkem pro čtyři návštěvy až 4 osob. Výhodou voucheru je jeho přenositelnost, v době jeho platnosti může být použit pro návštěvy různých čtyřčlenných skupin návštěvníků.
Obdarovaný může tedy čtyři návštěvy hvězdárny realizovat spolu s dalšími třemi osobami doprovodu zdarma, stejně tak je tomu i v případě večerního pozorování, například přijít pozorovat ve čtyřech ročních období nebo si vybrat jiný libovolný program. Podmínky možné návštěvy najdete vždy na stránkách našeho aktuálního programu.

AŽ 4 OPAKOVANÉ NÁVŠTĚVY HVĚZDÁRNY PRO 4 OSOBY
CENA VÁNOČNÍHO VOUCHERU: 1899 Kč
Voucher Adopce
LIMITOVANÁ EDICE: ADOPTIVNÍM RODIČEM VÁNOČNÍ HVĚZDY
Kombinovaný voucher, platný po dobu dvou let od 1.1.2023 do 31.12.2024, který umožňuje obdarovanému se stát adoptivním rodičem hvězdy, kterou můžete zvolit ze seznamu vybraných 36 (24+12) Vánočních hvězd, k čemuž získá také certifikát adoptivního rodiče vybrané hvězdy na 24 měsíců a od 1.7.2023 se k ní může jako adoptivní rodič vypravit prostřednictvím simulátoru letů vesmírem spolu s dalšími dvěma členy posádky.
Na adoptivního rodiče se vztahují pravidla programu Adopce hvězd, jako bonus pak může hvězdárnu navštívit opakovaně až 6x se skupinkou čítající až 6 osob zdarma na libovolný vybraný program. Například návštívit náš kosmodrom jako pilot s doprovodem, lety v třímístné kosmické lodi Prométheus nebo přijít třeba na večerní pozorování ve větší skupince.
Obdarovaný může tedy celkem šest návštěv našich programů podniknout spolu s dalšími pěti osobami zdarma podle svého výběru. Podmínky možné aktuální návštěvy najdete na stránkách našeho aktuálního programu.

6 OPAKOVANÝCH NÁVŠTĚV HVĚZDÁRNY PRO 6 OSOB
CENA ADOPČNÍHO VOUCHERU: 3112 Kč
Všechny programy nabízíme v českém jazyce.
Změna programu vyhrazena 
 © Hvězdárna a radioklub lázeňského města Karlovy Vary, o.p.s.