Hvězdárna Františka Krejčího, Karlovy Vary
Volejte 357 070 595
Hvězdárna a radioklub lázeňského města Karlovy Vary o.p.s.

VYPISUJE PRŮBĚŽNÁ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ NA NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY


 • VEDOUCÍ A PRAKTIKANTY PRO LETNÍ TÁBORY V ROCE 2023
  Pro letní tábory v termínech 8.-16.7., 16.-22.7. a 31.7.-4.8.2023 hledáme vedoucí, případně praktikanty. Přednost mají pochopitelně osoby nad 18 let věku. Požadujeme zkušenosti s vedením dětských kolektivů, zájem o astronomii a příbuzné vědní obory a ochotu minimální zkušenosti z jiných letních táborů. Praxe v podobných zařízeních (hvězdárny či vedení astronomických kroužků) vítána.

 • V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis do 21.5. e-mailem na adresu: • PRŮVODCE POPULARIZAČNÍMI PROGRAMY PRO VEŘEJNOST
 • ODBORNÉHO PRACOVNÍKA HVĚZDÁRNY
  Podmínkou středoškolské vzdělání s maturitou, astronomie by měla být pro dotyčného koníčkem a měl by mít alespoň minimální zkušenost s nočním pozorování oblohy. Předpokladem je alespoň základní znalost souhvězdí a některých objektů na obloze, kladný vztah a zájem o přírodní vědy, matematiku a fyziku, vhodná aktivní znalost alespoň jednoho cizího jazyka (nejlépe angličtina a němčina), praxe v podobných zařízeních (hvězdárny či vedení astronomických kroužků) vítána.

 • WEBMASTERA A PRACOVNÍKA V OBLASTI IT PRO ÚDRŽBU POČÍTAČOVÉ SÍTĚ A TECHNIKY
  Podmínkou středoškolské vzdělání s maturitou, znalosti v oblasti práce s počítačovou sítí a práci s webem. Nehledáme profesionála, ale spíše někoho, kdo se podobnou činností zabývá jako svým koníčkem a chtěl by nám s uvedeným pomoci.

 • Výběrové řízení proběhne následující měsíc po zaslání požadovaných dokumentů.

  Předpokládaný nástup po dohodě

  V roce 2023 dohoda o provedení práce na dobu určitou, následně možnost prodloužení či hlavního pracovního poměru v roce 2024.

  V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis e-mailem na adresu:
  Podrobnější informace poskytneme i na kontaktech níže:
     Miroslav Spurný
     E-mail: hvezdarna.kv@seznam.cz
     Telefon: 777 95 34 21
   © Hvězdárna a radioklub lázeňského města Karlovy Vary, o.p.s.
  Za podpory Města Karlovy Vary